پوستر دیواری در سنندج -خرید و قیمت باتخفیف درسال 1401

پوستر دیواری در سنندج

ساخت و رواج پوسترهای دیواری ارتباط میان نقاشی و چاپ را عمیق‌تر و نزدیک‌تر نموده است. پوسترهای دیواری در واقع تصاویر مختلفی از یک منظره و یا هر چیز دیگری است که به صورت یکپارچه و یا در قطعات مختلفی در کنار هم قرار می‌گیرند و در نهایت تصویری واحد و یکپارچه را به نمایش می‌گذارند.

پوستر دیواری در سنندج

پوسترهای 3 بعدی

 

 

پوستر دیواری در سنندج از جمله روش‌های مدرن در طراحی داخلی و دکوراسیون است که جلوه‌های بسیار زیبا و خیره کننده‌ای را به محیط خانه یا محل کار شما می‌بخشد. تنوع در طراحی و چاپ پوسترها سبب گردیده تا برای هر نوع ساختمان یا محیطی اعم از محیط‌های رسمی و غیر رسمی، آموزشی، مسکونی، درمانی، ورزش و …. قابل اجرا باشند.

 

 

ویدیو : پوستر دیواری در سنندج

 

 

پوسترها بر خلاف کاغذ دیورای‌ها به طور معمول متشکل از یک تصویر مشخص هستند که فقط روی یکی از دیوارهای خانه یا ساختمان شما نصب می‌شوند. به این معنا که همانند کاغذ دیواری‌ها تمامی دیوارهای خانه یا ساختمان را با آن نمی‌پوشانند. بلکه به عنوان یک تصویر یا نقاشی در مقیاس بزرگتر در یک سمت قرار می‌گیرد.

خرید پوستر دیواری در سنندج در سال‌های اخیر به دلیل گرایش مالکان و صاحبان ساختمان‌ها به سمت طراحی مدرن و تغییر فضا بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و برند دارسان این خدمت و محصول را ارائه می کند.

نصب پوستر دیواری در سنندج

مهم نیست در کجای کشور عزیزمان قرار دارید، چه شما در سنندج باشید و یا هر شهر دیگری، مهم این است اگر تصمیم به خرید پوستر نموده‌اید، برای خریدی مطمئن و تصمیمی صحیح ابتدا با مشاهده نمونه کارهای دارسان به عنوان یکی از شرکت‌های معتبر در نصب پوستر در سنندج آشنا شوید. دارسان شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون با ارائه صدها طرح مختلف و زیبا پوسترهای با کیفیت را به شما ارائه می‌دهد. تیم مجرب دارسان با استفاده از چسب‌های مخصوص پوسترهای شما را به دیوار نصب می‌کنند که ماندگاری آنها را چندین برابر افزایش خواهد داد.

نصب پوستر دیواری در سنندج

نصب پوستر دیواری در سنندج

از آنجا که پوسترها شامل تصاویر مشخص و یک پارچه‌ای هستند به طور معمول رایج‌ترین و محبوب‌ترین طرح‌های انتخابی میان پوسترها، مناظری از طبیعت و طرح‌های سه بعدی هستند. وجود پوسترها با مناظر طبیعی آرامش به خصوصی را در محیط و خانه شما ایجاد می‌کند. استفاده از طرح‌های سه بعدی به خصوص برای محیط‌های کوچک نیز در بزرگنمایی و بزرگ جلوه دادن محیط بسیار مؤثر است.

طراحی و تصویر پوستر شما می‌تواند به دلخواه شما و حتی چاپ تصاویر سفارشی باشد.

پوستر دیواری در سنندج

پوستر دیواری در سنندج

قیمت پوستر دیواری در سنندج

پوستر دیواری در سنندج دارای انواع مختلفی اعم از جنس، طرح و سایز هستند. قیمت پوستر دیواری در سنندج بر اساس عوامل و ویژگی‌های ساختاری پوستر انتخابی شما تعیین خواهد شد. به این صورت که سایز پوستر شما چقدر است، از چند تکه تشکیل شده است، از چه نوع کاغذ و رنگی برای چاپ آن استفاده شده، چسب مورد استفاده برای نصب پوستر مورد نظر، هزینه دستمزد تیم نصب پوستر و گاهاً طرح مورد نظر شما تعیین کننده قیمت نهایی پوستر برای شما خواهد بود.

قیمت پوستر دیواری در سنندج

قیمت پوسترهای 3 بعدی

دارسان با هدف ارائه خدمات به صرفه به مشتریان خود همواره در صدد است که خدماتی با کیفیت را با قیمت‌هایی بسیار مناسب به شما ارائه دهد. با خرید پوسترهای زیبا و باکیفیت دارسان چشم نوازی زیبا و دلنشین به محیط خانه و ساختمان خود دهید. پوسترهای طبیعی دارسان با طراحی و چاپ باکیفیت گوشه‌ای از طبیعت را به خانه شما می‌آورد.

همچنین شما کاربران عزیز میتوانید خدمات متنوعی را از دکوراسیون داخلی دارسان دریافت کنید از جمله :

سایر نمونه کارهای پوستر دیواری در سنندج یا پوسترهای 3 بعدی :

پوستر دیواری -پوستر 3 بعدی

    خانهدرباره ماپروژه هاتماس با ما