کناف در سنندج – قیمت اجرای کناف سقف درسال 1401

کناف در سنندج

همانطور که یک ساختمان بدون سقف محکم ناقص است، فضای داخلی و طراحی داخلی خانه نیز از اولویت‌های ویژه ساختمان است که به آن هویت می‌بخشد. طراحی داخلی خانه مانند لباس برای خانه می‌ماند که بدون آن ناقص خواهد بود. طراحی داخلی با استفاده از طرح‌ها، الگوها و ایجاد توهمات چشم نواز فضای داخلی را برای شما لذت بخش‌تر خواهند کرد به طوریکه بیانگر احساسات شما هستند.

کناف سقف

کناف در سنندج

 

 

پادکست : خلاصه ای از مطالب کناف در سنندج

 

 

کناف ایران یکی از رایج‌ترین و مهم‌ترین متریال مورد استفاده در طراحی داخلی خانه یا محیط کار شماست. کناف در اصل صفحات گچی هستند که با استفاده از روکش‌های پلاستیکی با ضخامت‌های متفاوت برای ساخت و طراحی دیوار و سقف‌های کاذب به جای استفاده از گچ و مصالح دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

 

کناف ایران با برخورداری از عاملیت فروش به طور رسمی با نام تجاری کناف ایران (+K) تمامی محصولات گچی و متعلقات مربوط به آن را با کیفیت جهانی تولید می‌نماید. کناف در اصل دارای سرچشمه آلمانی است که دارای کاربردهای گوناگونی هستند. در ایران از مهم‌ترین کاربردهای کناف می‌توان به استفاده از کناف برای سقف‌های کاذب و یا پوشش دیوارها اشاره کرد.

کناف

کناف در سنندج

کاربردهای کناف ایران در سنندج

امروزه کناف ایران یکی از تولید کنندگان پشرو در سطح جهانی است که در زمینه مواد عایق مدرن و انواع کناف‌های سقف و دیوار با کیفیت‌ترین صفحات را به بازار عرضه می‌کنند. از جمله رایج‌ترین کاربردهای کناف ایران می‌توان به ساخت سقف‌های کاذب اشاره کرد. میزان انعطاف پذیری بالا در این صفحات طرح‌ها و مدلهای متنوعی را به مشتریان ارائه می‌دهد.

کناف سقف

کناف در سنندج

سقف‌های کاذب سقفی است که زیر سقف اصلی نصب توسط مطالحی همچون قاب‌های چوبی یا فلزی نصب می‌شوند. شکل دهی به کناف‌های سقفی بسیار آسان‌تر از سایر مصالح دیگر است به همین دلیل در سال‌های اخیر در طراحی مدرن جایگاه ویژه‌ای به دست آورده است. استفاده از کناف ایران برای طراحی داخلی مدرن و ایجاد سقف کاذب می‌تواند به دو شیوه سقف یک لایه و یا چند لایه اجرا شوند.

در سقف‌های یک لایه تمامی سقف به صورت پیوسته و یک تکه نصب خواهد شد. این کار همچنین سبب می‌شود تا با یک تکه کردن سقف سبب بزرگنمایی فضای موجود نیز شد. از این روش معمولاً در مکان‌های بسیار کوچک بیشتر استقبال می‌شود.

کاربرد کناف ایران

کناف ایران – کناف در سنندج

در روش سقف چند لایه کناف ایران را طی مراحل و طرح‌های مختلفی نصب خواهند کرد، به این صورت که سقف یک پارچه نخواهد بود و از لایه‌های مختلفی بر روی هم ایجاد می‌شود که در برخی از قسمت‌های آن در هر لایه فضای خالی دیده می‌شود که با رنگ آمیزی و نورپردازی جلوه‌ای زیباتر به محیط می‌بخشند. این روش راه حل‌های جدیدی را برای ایجاد روشنایی محیط نیز می‌افزاید.

کناف ایران برای سقف‌های کاذب همانطور که اشاره شد به دلیل انعطاف بالا و خاصیت قالب گیری شناخته شده هستند و تقریباً برای هر نوع سقفی مناسب‌اند.

از دیگر کاربردهای کناف ایران می‌توان به پوشش دیوارها اشاره کرد. استفاده از کناف ایران به عنوان پوشش دیوار علاوه بر جلوه و طراحی‌های مدرن و زیبایی که به محیط شما می‌دهد، دارای خاصیت عایق بندی نیز هستند که می‌توانند به عنوان عایق صدا، عایق سرما و گرما مورد استفاده قرار بگیرند.

کناف سقف

نمونه کار کناف در سنندج

ازجمله دیگر کاربردهای کناف ایران می‌توان به استفاده از آنها در تمامی قسمت‌های خانه اعم از اتاق خواب، سرویس بهداشتی، پذیرایی، اتاق کودکان، آشپزخانه، ساختمان‌های اداری، تجاری، دفاتر شرکت‌ها، بیمارستان‌ها و … اشاره کرد. همچنین می‌توان از کناف‌های ایران و به خصوص سقف‌های کاذب در مکان‌هایی که نور ملایم‌تری نیاز دارند و محیط آرام بخشی هستند، مانند اماکن مذهبی و درمانی با نورهای مخفی استفاده کرد.

مزایا و ویژگی های کناف ایران

  • کناف ایران از نمایندگیان رسمی کناف آلمانی در ایران است که تمامی محصولات خود را با استفاده از باکیفیت‌ترین مواد و مصالح تولید می‌کند. متأسفانه به دلیل عدم و یا کاهش آگاهی مردم از نوع و جنس کناف‌های موجود در بازار، هنگام خرید به سرعت جذب کناف‌های کم قیمتی خواهند شد که از مواد باکیفیتی ساخته نشده‌اند و بعدها با نصب آن شاهد تغییر رنگ، پوسته پوسته شدن و ترک در کناف خود می‌شوند.
کناف ایران

کناف در سنندج – برند کناف ایران

  • اما در مقابل کناف‌های ایران با به کارگیری روش‌های روز دنیا و متریالی با کیفیت کناف‌هایی با کیفیت را تولید کرده‌اند که پس از شکل دهی و در اتمام کار دچار تغییر شکل، موج و یا ترک نخواهند شد.
  • کیفیت و میزان مقاومت کناف ایران در مقایسه با کناف‌های موجود در بازار قابل مقایسه نیستند و می‌توان از آنها به عنوان عایق‌های زلزله نیز استفاده نمود.
  • کناف ایران ضد زنگ است و پس از مدتی دچار شوره زدگی نخواهد شد به همین دلیل ساختار و حالت آنها تا سال‌ها بدون تغییر خواهند ماند.
  • استفاده از کناف ایران برای ساخت سقف‌های کاذب سبب پنهان کردن سیم‌ها و تأسیسات موجود در سقف نیز می‌شود که ظاهری تمیز و مرتب به محیط شما می‌بخشد.
  • روکش‌های کناف ایران به وسیله با کیفیت‌ترین چسب‌ها روی صفحات گپی قرار گرفته‌اند که از کنده شدن آنها در هر شرایطی جلوگیری خواهد کرد.
  • سازه‌های کناف ایران مطابق با استانداردهای اروپا ساخته می‌شوند و به طور معمول در کناف ایران از 2 ورق پروفیل گالوانیزه 50 و 60 استفاده می‌گردد.
کناف

نمونه کار کناف در سنندج

قیمت کناف ایران

باوجود تحریم‌ها و نوسانات موجود در قیمت بازرا به خصوص مواد وارداتی به کشور قیمت ثابتی را نمی‌توان برای محصولات ساختمانی ارائه داد. از طرفی کناف ایران از جمله محصولات طراحی داخلی است که با توجه به کیفیت و تنوعی که دارد از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. قیمت محصولات کناف ایران به دلیل جهانی بودن این محصولات دارای قیمت‌های سراسری هستند و با برخورداری از نمایندگان مختلف در سراسر کشور، درهر جایی از کشور عزیزمان که بخواهید آنها را با قیمتی یکسان خریداری خواهید کرد. قیمت کناف ایران در دارسان بررسی شده است.

قیمت کناف سقف

قیمت کناف در سنندج – برند کناف ایران

دارسان نمایندگی کناف ایران

دارسان شرکت اجرا کننده انواع طراحی‌های داخلی با برخورداری از تیمی مجرب و ماهر خدمات خود را در این زمینه ارائه می‌دهند. شرکت طراحی داخلی دارسان همواره با سابقه درخشان و استفاده از مواد با کیفیت توانسته رضایت تمامی مشتریان خود را به دست آورد. طراحی و اجرا کناف کار هر کسی نیست و متخصصین و افراد ماهر در این زمینه را طلب می‌کند زیرا نصب و اجرای آنها نیاز به دقت و تخصص کافی در این زمینه را دارد.

سایت دارسان

کناف در سنندج توسط تیم دارسان

دارسان یکی از نمایندگان و عاملیت‌های فروش کناف در سنندج است که با کیفیت‌ترین متریال را بامناسب‌ترین قیمت به شما ارائه می‌دهد. دارسان این امکان را به شما می‌دهد تا با مراجعه به درگاه اینترنتی https://daarsun.com/ و مشاهده نمونه کارهای آنان سپس مشاوره رایگان با تیم خود با قاطعیت تصمیم به خرید کناف ایران از دارسان نمایید.

از سایر خدمات دارسان بهره مند شوید از جمله :

 

 

 

سایر نمونه کارهای کناف در سنندج:

کناف سقف

نمونه کار کناف در سنندج

کناف در سنندج

نمونه کار کناف در سنندج

کناف

نمونه کار کناف در سنندج

کناف سقف برند ایران

نمونه کار کناف در سنندج

    خانهدرباره ماپروژه هاتماس با ما